Balıkesirin en yeni ve en gözde alışveriş merkezi Esas 10 burada AVM Gaziosmanpaşa mahellesi Yeni İzmir yolu üzerindedir. Dünya markası saat ve gözlüklerimizle, otantik ve trend 925 ayar gümüş ürünlerimizle her yaş/kesime hitap etmekteyiz.Necati Gün Gümüşçülük olarak AVMnin 2. Katında sizlere hizmet vermekten onur duyarız.


Kuva-i milliye şehri olan Balıkesirimizin Tarihi çarşısı Altıeylül pasajının giriş katında ilk Necati Gün Gümüşçülük ve Saat merkez şube olarak size hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen mağazamıza en trend ürünlerimizi beğeninize sunmak için sizleri bekliyoruz.


Ayvalık meydana 100metre uzaklık da talat pasa mevkii perşembe pazarı girişinde bulunan necati gun mağazamız kaliteli hizmet ve ürünlerimiz ile en şık gümüş tasarımları En iyi gözlük ve saat markalarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayiz. En güzel günleriniz de sizlere taki ve aksesuarlarımızla eşlik etmekten mutluluk duyarız.


NECATİ GÜN GÜMÜŞÇÜLÜK AYVALIK 5MM MİGROS AVM 150 evler mah.ayvalık sanayi merkeziyle yanyana metro market karşısında bulunmaktadır. Atatürk meydanına 4 km dünya markası Saat gözlük çelik 925 ayar gümüş zengin çeşitimizle kampanyalarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar mağazamıza bekleriz.


Kuva-i milliye şehri olan Balıkesirimizin Tarihi çarşısı Altıeylül pasajının giriş katında ilk Necati Gün Gümüşçülük ve Saat merkez şube olarak size hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen mağazamıza en trend ürünlerimizi beğeninize sunmak için sizleri bekliyoruz.


Necati Gün Gümüşçülük Balıkesir 5M Migros şubesi. Dünya markası güneş gözlüğü ve saatlerimizle, doğal taşlı 925 ayar gümüş çeşitlerimizle ve çelik ürünlerimizle, siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermekten onur duyarız.


Mağazamız,zengin ürün yelpazesi,kişiye özel tasarım gümüş aksesuarlar ve birbirinden ünlü saat markaları ile Balıkesir-Bursa yolu üzeri 1.km’de bulunan Yay/Ada Alışveriş Merkezi’nin giriş katında hizmet vermektedir


NECATI GUN GUMUSCULUK farklı tasarımları, ürün çeşidi, satış sonrası hizmeti ile kendiniz ve sevdikleriniz için hediyenin tek adresi. Bandırmanin ilk alışveriş merkezi olan liman AVM Bandırmanin birinci katında hizmet vermekteyiz. Takı saat ve gözlük sektöründeki yeni trendleri yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına mağazamiza bekleriz.


BİGA Şehir merkezinde yer alan Pakt Plus Avm de giriş katındaki mağazamızda ,en yeni en güzel ürünler,seçkin markalar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Necati Gün Gümüşçülük Burhaniye Şubesi İzmir yolu üzeri Burhaniye devlet hastanesi karşısı MMM Migros alışveriş merkezi içerisinde kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğiyle siz değerli müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz.


Deniz ve doğanın buluştuğu körfezin incisi Edremit ve Akçay arası Çanakkale yolu üzeri Kipa Avm de Necati Gün Gümüşçülük olarak zengin çeşit ve kaliteyi sizlerle buluşuyuruyoruz...


NECATİ GÜN GÜMÜŞLÜK.Kuşadası Şube Şehir merkezine 10 dk.uzaklıktaki Kipa Avm 1.katta olan mağazamız şehrimizin en iyi saat ve gözlük markaları,en iyi gümüş tasarım ve üreticisi olan NECATİ GÜN GÜMÜŞLÜK avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme komşularıyla sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.


Gümüş-Gözlük-Saat En yeni, en güzel ürünler,seçkin markalar ile siz değerli müşterilerimize 39 Burda avm 1. katta hizmet vermekteyiz. Adres:8kasim mah. İstasyon cad. 39BURDA AVM . Lüleburgaz /Kırklareli merkeze 3km uzaklıkta araç ile 8 dak mesafede.


Necati gün gümüşçülük Salihli şubesi şehir merkezine 1 km uzaklıktaki Kipa avm 1. Katta en iyi markalar Harika fiyatlarla sevdikleriniz ve sizin için hizmet vermektedir.


Necati Gün Gümüşçülük Egenin samimi şehri Muğla Menteşe 5M Migros içinde kendiniz ve sevdikleriniz için en güzel anlarınızı taçlandıracak farklı gümüş tasarımlarımız ve saat gözlük çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.


Mağazamız Çerkezköy Belediye Meydanına 1,4 Km uzaklıktadır.Ulaşım için minibüsler 3M Migros (Çerkezköy Center) önüne kadar hizmet vermektedir. Mağazamız Avm ye girildiğinde sol tarafta kalmaktadır.Saat,gözlük ve gümüşün tek adresi olarak size güler yüzlü hizmet sunmaktan mutluluk duyar,mağazamıza bekleriz..


Mağazamız Yalova Star Alisveris merkezinde giriş katta hizmet vermektedir. Yalova şehri merkez lokasyonda olup sahil seridine 100 m mesafededir. Alışveris merkezinin hemen karsisinda Istanbul- Yalova arası deniz ulasimi İdo ve kente dagilim yapan dolmuş duraklari bulunmaktadır. Bizde bu catinin altında doğru kalite ve fiyat oranı sağlayarak en trend gümüş urunlerimizle dunya markası saat ve gozluklerimizle satış sonrası desteklerimizle siz degerli musterimize hizmet vermenin mutlulugunu yaşıyoruz.


NECATİ GÜN GÜMÜŞÇÜLÜK Yalova Şubemiz Yalova şehir merkezi Termal yolu üzeri Vega AVM 2. Katta seçkin ve zengin ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Sizlere büyük bir özen ve titizlik ile hizmet vermekten mutluluk duyar, mağazamıza bekleriz.

Tüm Haklarımız Saklıdır. Bayilerimiz ile ilgili görseller ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.